صفحه شخصی وریا ژولیده   
 
نام و نام خانوادگی: وریا ژولیده
استان: کردستان - شهرستان: سنندج
رشته: دکتری معماری - پایه نظام مهندسی: یک
شغل:  مدیر عامل مهندسین مشاور تاپ
شماره نظام مهندسی:  22-100-22
تاریخ عضویت:  1389/12/24
 روزنوشت ها    
 

 ۲۰ ایده عالی برای کسب‌وکار در سال نو بخش عمومی

12

با کلیک بر روی تصویر، مطلبی دیگر مرتبط با موضوع، در دسترس شما خواهد بود.

نکات بسیار مهم کسب‌وکار

می گویند آینده همین جاست. در حال حاضر ما از طریق یادگیری، که در آن همه چیز با استفاده از تکنولوژی صورت می پذیرد پیش می رویم. وقوع چیز هایی که به نظرتان غیر ممکن است در پیش چشمانتان در آینده ای نزدیک، چندان بعید نیست. همه چیز به وسیله تکنولوژی انجام می شود و کسب و کار های مختلف نیز از دیگر چیزها مستثنی نیستند. بسیاری از کسب و کار های سنتی با موفقیت با کسب وکار های اینترنتی ارتباط برقرار کرده اند و باقی آنها نیز در فرایند انجام آن قرار دارند. هنگامی که به شما بگوییم در آینده همه چیز را در دستانتان خواهید داشت، به هیچ وجه غافلگیر نخواهید شد.

این روز ها مردم به دنبال یافتن و دادن فرصت، برای سهولت بیشتر کار ها با استفاده از تکنولوژی هستند. صد ها کسب و کار اینترنتی وجود دارد که می توانید درحالیکه در خانه نشسته اید انجام دهید. تمام چیزی که نیاز دارید، یک کامپیوتر کارآمد و یک اتصال اینترنت است. بله، مردم بیش از پیش در روش های پول سازی اینترنتی فعالیت می کنند. صد ها شغل وکسب وکار وجود دارد که می توانید با سرمایهگذاری بسیار ناچیز در حالیکه در خانه نشسته اید، انجام دهید. در اینجا ۲۰ ایده عالی کسب وکار نو ارائه شده است که می توانید از آن در سال جاری و سال پیش رو استفاده کنید. تمام این ۲۰ ایده را مطالعه کنید و ببینید کدام یک از آنها برای شما مناسبتر است. سپس شروع کنید.

۱- طراح وب باشید.

طراحی وب یک رشته جالب توجه است که به ترکیبی از هنر، مهارت و تکنولوژی نیاز دارد. شما باید قوه تخیل بالایی که بتوانید آن را به کار بندید، داشته باشید. ما از طراحی وب سایت به عنوان یکی از بهترین ایده های کسب وکار نو صحبت می کنیم چراکه در حال حاضر یکی از داغ ترین کار هایی است که می توانید برای کسب درآمد خوب انجام دهید.

اگر با برنامه نویسی با دانشHTML مهارت دارید، اگر دارای مهارت طراحی مناسب و معقولی هستید، پس می توانید وب سایت خود را که برای کسب و کارهای مختلف کارآیی دارد طراحی کنید. شرکت های بزرگ، اغلب به دنبال طراحان برای طراحی وب سایت هایشان هستند. اگر می توانید این کار را به صورت متفاوتی انجام دهید، در هر زمان می توانید در زمینه طراحی وب رتبه بالایی کسب کنید. هنگامی که یک نمایه کار مناسب برای خودتان وضع می کنید، هیچ توقفی نه در روند رشد و نه روند پول به وجود نمی آید.

۲- بازاریابی پورسانتی را آغاز کنید.

بازاریابی پورسانتی هم ساده و هم پیچیده است. در واقع درک آن ساده و بداهه انجام دادن آن پیچیده است. به عبارت ساده تر، در بازاریابی پورسانتی شما با فروش محصولات شرکت های دیگر، کارمزد دریافت می کنید. به طورکلی هرچه هزینه کالا بیشتر باشد، کارمزد دریافتی شما بیشتر می شود.
هزاران تن در سراسر جهان، ثروت خود را از طریق بازاریابی پورسانتی به دست آورده اند. در واقع، این یکی از بهترین روش ها برای کسب سریع پول است. کم کم و با افزایش میزان یادگیری پیشرفت می کنید.

۳- مربی تغذیه باشید.

می گویند سلامتی ثروت است. این می تواند از نظر بحث ما نیز به درستی اثبات شود. در واقع بسیاری از مردم درباره انواع غذا هایی که باید بخورند یا ورزش هایی که باید برای حفظ سلامتی خود انجام دهند بی اطلاع هستند. علاوه بر این، بسیاری از مردم باید با توجه به وضع سلامت کنونیشان غذا بخورند و ورزش کنند. چنین افرادی همیشه به دنبال گرفتن مشاوره از متخصصان هستند. حال، شما می توانید یک مربی تغذیه اینترنتی باشید که در رابطه با مصرف مواد غذایی، ورزش و هرچیزی که مردم به دنبال آن هستند مشاوره و راهنمایی بدهید. سلامت، راه بسیار خوبی برای کسب درآمد بالاست. حتی اگر به عنوان مربی سالن ورزشی یا مربی و متخصص تغذیه در جایی مشغول به کار هستید، می توانید این کار را به صورت پاره وقت انجام دهید.

۴- نویسنده شوید و کتاب الکترونیک بنویسید.

با کلیک بر روی تصویر، مطلبی دیگر مرتبط با موضوع، در دسترس شما خواهد بود.

مردم سراسر جهان در حال سازگاری با کتاب های الکترونیک به جای کتاب های فیزیکی هستند. آنها کتاب های الکترونیک را بر روی گوشی های هوشمند خود می خوانند و دیگر نیازی به حمل کتاب های متعدد ندارند چرا که می توانند هزاران کتاب الکترونیک را در گوشی های کوچک هوشمند خود ذخیره کنند.

حال بیایید آن روی دیگر سکه را ببینیم. شما می توانید نویسنده این کتاب های الکترونیک باشید. به خلاقیت خود پر و بال دهید و کتاب الکترونیکی بنویسید که بتوانید آن را به پرداخت کمترین هزینه به صورت اینترنتی منتشر کنید. این در واقع یکی از بهترین راه ها برای کسانی است که توسط انتشارات مختلف به دلیل یا دلایلی پذیرفته نشده اند. نوشتن و انتشار اینترنتی یک کتاب الکترونیک نه تنها پول زیادی به شما می دهد، بلکه شما را در صنعت به رسمیت می شناساند. بسیاری از مردم سراسر جهان با نوشتن کتاب های الکترونیک ثروتمند شده اند؛ شما نیز می توانید.


۵- یک فروشگاه اینترنتی کالا راه‌اندازی کنید.

با کلیک بر روی تصویر، مطلبی دیگر مرتبط با موضوع، در دسترس شما خواهد بود.

این روز ها پول زیادی در فروش محصولات مختلف وجود دارد. می توانید محصولات خود را با استفاده از سیستم عامل های اینترنتی شرکت های مختلف دیگر بفروشید؛ به خصوص، آیتم های الگو می توانند به حراج گذاشته شوند و تقریبا در زمان ناچیزی پول بسیار خوبی به شما بدهند. فروش اینترنتی کالا می تواند شما را از اجاره یا سرمایه گذاری در فروشگاه های فیزیکی نجات دهد. می توانید یک سیستم عامل اینترنتی نیز برای فروش محصولات خود پیدا کنید. علاوه بر این، حتی می توانید اقلام قدیمی یا استفاده شده را به صورت اینترنتی به فروش برسانید.

۶- اینترنتی تدریس کنید.

تمام مردم جهان، تمایل به یادگیری هرچه بیشتر دارند. آیا می توانید چیز خاصی به آنها بیاموزید؟ یک موضوع خاص، زبان، مهارت، هنر یا هرچیز دیگری را می توانید به صورت اینترنتی آموزش دهید. تدریس دروس اینترنتی به دانش آموزان سراسر جهان کمک می کند. این دروس اینترنتی توسط متحصصان توسعه یافته اند. شما می توانید هم آموزش اینترنتی را توسعه دهید و هم آن را به صورت اینترنتی بفروشید یا به دانش آموزان به صورت اینترنتی در زمان مناسب، تدریس کنید. هر دوی این گزینه ها نه تنها به شما در کسب تجربه در رشته خودتان کمک می کند، بلکه درآمد دوم شما خواهد بود. مدرسان اینترنتی زمانیکه مهارت خاص، هنر یا زبان خاصی تدریس کنند، پول خوبی دریافت می کنند. همچنین می توانید دروس اینترنتی را در پورتال های متفاوتی که مردم بتوانند بخرند، فهرست کنید.

۷- مشاور اینستاگرام شوید.

بله، درست خواندید. شما می توانید یک مشاور اینستاگرام باشید. اگر پس زمینه ای از بازاریابی رسانه های اجتماعی و ذوق عکاسی داشته باشید، این یکی از بهترین ایده های پول سازی برای شما است.
بسیاری از مارک های معروف و بزرگ، حرفه خود را با استفاده از رسانه های اجتماعی به خصوص اینستاگرام گسترش می دهند اما راه درست چگونگی انجام آن را نمی دانند. شرکت ها مقدار بسیار زیادی پول برای بهبود حضور اینترنتی خود صرف می کنند و اینستاگرام یکی از بهترین رسانه های اجتماعی است که می توانید به مارک های بزرگ برای بهبود محتوایشان کمک کنید. اگر این کار را به طور موفقیت آمیز انجام دهید، هرچقدر که بخواهید به شما دستمزد می دهند.

۸- بخشی از عامل تندرستی زنان باشید.

سیستم عامل های اینترنتی توسط زنان برای کمک به زنان دیگر برای رشد و خودکفایی معرفی شده است. این سیستم عامل های اینترنتی متمرکز بر زنان، به آنها برای ایجاد تفاوت در جامعه و کمک به رشد زنان دیگر، الهام می بخشد. این سیستم عامل های اینترنتی، بر سلامت زنان و خدمات یا سرویس های مربوطه مورد نیاز آنان متمرکز است. شما می توانید عضوی از این ایده الهام بخش باشید و تفاوت قابل توجهی در جامعه ایجاد کرده و درآمد بالایی کسب کنید.

۹- خدمات استارت‌باکس را آغاز کنید.

اگر می خواهید بازار محلی خود را در دست بگیرید، این مورد می تواند یکی از بهترین کسب و کارها برای شما باشد. سرویس های استارت باکس در حال حاضر در صنعت، در حال نشانه گذاری هستند. بهترین عامل راجع به این کار، این است که علایق، با توجه به نیازهای مشتری طراحی شده است؛ مهمتر از آن، محصولات یا خدمات، هر ماهه درب منزل مشتری تحویل داده می شود. در این مدل زمانی، اگر بتوانید محصولات یا خدماتی مقرون به صرفه ارائه دهید، می توانید کسب وکار پرسودی داشته باشید.

۱۰- یک باشگاه تناسب اندام بازکنید.

مردم بیش از همیشه بر سلامت و تناسب اندام خود تمرکز دارند و این در مجموع به صنعت تناسب اندام سرعت بخشیده است. ما در اینجا از یک باشگاه منظم مانند دیگر باشگاه ها صحبت نمی کنیم بلکه منظور ما چیز متفاوتی است. منظور ما می تواند چیزی باشدکه بر نیاز های مشتریان تمرکز دارد و کاری می کنیم که احساس راحتی بیشتری کنند و به آنها فضای بیشتری می دهیم.

پیش روی با روند فعلی و سر وکار داشتن با مشتریان در رسانه های اجتماعی می تواند برای کسب وکارتان یک مشخصه اجتماعی قوی ایجاد کند. در نتیجه، به گسترش کسب و کار اینترنتی و دهان به دهان کمک می کند. این کسب وکار علاوه بر دادن یک بازده بزرگتر، به شما برای ایجاد ارتباط قوی با مخاطبان، کمک خواهد کرد.

۱۱- برنامه‌های کاربردی بچگانه طراحی کنید.

تحقیقی نشان دادکه نزدیک به ۷۵ درصد کودکان به تلفن همراه پدر و مادرشان دسترسی دارند. آنها اگر خود تلفن همراه نداشته باشند از تلفن همراه والدین خود چه برای یادگیری و چه برای بازی استفاده می کنند. اینکه فکر کنید کودکان مشتریان بالقوه شما نیستندکاملا اشتباه است. این نیز فرصتی است که می توانید از آن استفاده کنید. ساخت برنامه های کاربردی آموزشی و برنامه هایی که به کودکان همزمان با بازی آموزش دهد، می تواند برای شروع ایده بسیار خوبی باشد. بهترین ویژگی کار این است که برای انجام آن احتیاج به طراح وب حرفه ای ندارید. تنها لازم است که از ابتدا شروع کرده و سپس به مرور پیشرفت کنید.

۱۲- زباله‌های الکترونیک را تعمیر کنید.

هنوز امکانات کافی برای جمع آوری و تعمیر زباله های الکترونیکی وجود ندارد. تلوزیون های قدیمی، لپ تاپ ها، کامپیوترها، تلفن های همراه، باتری ها و بسیاری از اینگونه موارد درانبارهای مردم وجود دارند. شما می توانید سرویسی را ارائه دهید یا شروع کنید که اقلام الکترونیک را تعمیر یا بازیافت کند. این اقلام را از خانه ها جمعآوری کنید و یک مکانیسم پرداخت بر اساس نوع محصول و محل آن، در نظر بگیرید.

۱۳-آموزش نرم‌افزار انجام دهید.

با کلیک بر روی تصویر، مطلبی دیگر مرتبط با موضوع، در دسترس شما خواهد بود.

اگر درباره یک نرم افزار خاص دانش کاملی دارید، می تواند به شما درکسب درآمد دوم کمک کند. یک دسته از مردم به دنبال دوره های آموزشی برنامه های خاص هستند اما اکثر منابع موجود، یا بیش از حدگران هستند ویا ببش از حد پیچیده. شما می توانید از یک گروه کوچک کارآموزان شروع کنید و یاآموزش را به جلسات خصوصی برای راحتی دانش آموزان انتقال دهید. همچنین می توانید از آنها برای برنامه کامل یا ساعتی دستمزد بگیرید؛ انتخاب با شماست.

۱۴- مشاور بهداشت و درمان باشید.

شغل مشاور بهداشت، برای ارائه تجزیه و تحلیل داده ها و مدیریت سازمان هایی مانند آزمایشگاه ها، درمانگاه ها، بیمارستان ها و غیره است. به طورکلی، مشاوران بهداشت و درمان، به ارائه مراقبت های بهداشتی برای پیاده سازی راه حل های مختلف درجهت بهبود بهره وری و در نتیجه صرفه جویی در پول، کمک می کنند. شما یک شانس عادلانه برای تبدیل شدن به یک مشاور بهداشت دارید چراکه صنعت بهداشت و درمان همیشه رو به رشد وگسترش است. آنچه که نیاز دارید یک مدرک در حوزه یازاریابی یا اقتصاد است. از ابتدا شروع کرده و با به دست آوردن فرصت ها، پیشرفت کنید.

۱۵- کامیون مواد خوراکی راه بیندازید.

اگر واقعا در آشپزی و دستورالعمل های آن مهارت دارید، این یک فرصت عالی و بزرگ برایتان است. بررسی های اخیر نشان داده است که صنعت کامیون مواد غذایی تا پایان سال ۲۰۱۶ ، به ۲.۷ میلیارد دلار خواهد رسیده است. علاوه بر این، بررسی دسگرس نشان داد که میزان شکست کامیون مواد غذایی تنها بین ۱۰ تا ۲۰ درصد در مقایسه با ۶۰ تا ۹۰ درصد رستوران ها است. علاوه براین، کامیون یک سرمایه گذاری کاملا ارزان قیمت در مقایسه با رستوران است. شما همیشه می توانید یک کامیون قدیمی بخرید و آن را سفارشی کنید. با دستور العمل های بزرگ و تجهیزات در اختیارتان، می توانید کسب و کار کامیون مواد غذایی خود را بدون صرف زمان راه اندازی کنید.

۱۶- مترجم آزاد باشید.

Free translatorمترجم آزاد کسی نیست که قرارداد بلند مدت با شرکتی می بندد. این روز ها، شرکت ها به دنبال مترجمان آزاد برای پروژه های کوچک (حتی پروژه های بزرگی که فرد ماهری برای انجام آن ندارند) هستند که بتواند این شکاف را با مهارت خود پرکند. بسته به مجموعه مهارت های شما، همیشه می توانید شغل نیمه وقت یا حتی تمام وقتی بیابید. همچنین می توانید هم ساعتی وهم بر اساس پروژه دستمزد دریافت کنید. پروژه مناسب خود را پیدا کنید و درآمد خود را افزایش دهید. در حین کسب تجربه، ارزشتان نیز بیشتر خواهد شد.

۱۷- مشاور سیستم‌عامل تلفن همراه شوید.

تلفن همراه دارای تکنولوژی است. امروزه داشتن تلفن همراه برای تمام کسب وکارها یک الزام محسوب می شود. تنها به این دلیل که مشتریان به دنبال تلفن همراه هستند، کسب و کار نیز باید به دنبال آن باشد. تمامی کسب وکارها سعی بر پیش روی با تلفن همراه دارند اما برخی از آنها با چالش های متفاوتی روبرو هستند. اگر بتوانید با راه حل های مقرون به صرفه تلفن همراه به مردم کمک کنید، فرصت بزرگی در دستانتان دارید. شرکت ها همیشه به طور مداوم برای تلفن همراه نیاز به کمک دارند.

۱۸-خدمات ترجمه‌ی خود را آغاز کنید.

این روز ها جهان را دهکده جهانی می دانند؛ در واقع چنین نیز هست. رشدکسب وکارها و رسیدن آنها به مرزها و فرهنگ های مختلف، باعث شده تا نیاز به مترجمان بیشتر شود. با توجه به بررسی های اخیر، تقاضای مترجمان و مفسران حدود ۴۶ درصد تا سال ۲۰۲۰ رشد می کند. بنابراین اگر می توانید در جلسات کاری همزمان به سخنرانان زبان های مختلف کمک کنید، می توانید خدمات ترجمه خود را راه بیندازید.

۱۹- با نظارت بر خدمات کارکنان آغاز کنید.

با توجه به اینکه کارکنان تلفن همراه روز به روز افزایش می یابند، نیاز به نظارت برآنها نیز بیشتر می شود. از این رو، نیاز کارفرمایان به نظارت بر کارکنان خود نیز به طور مداوم افزایش می یابد. بالاتر از همه، گاهی به دلیل تعداد زیاد کارکنان تلفن همراه، حقوق و دستمزد ها و مدیریت داده ها دشوار می شود. به طورکلی، کارفرمایان، کارکنانی برای مدیریت تمام داده های مربوط به کارگران تلفن همراه را ندارند؛ داده ای که در واقع می تواند به درستی تجزیه و تحلیل شده و برای حقوق و صدور صورتحساب تهیه شود. بنابراین، شرکتی که خدمات نظارت کارمندان را ارائه دهد، می تواند درآینده رتبه ی بالایی کسب کند. ارائه برخی عملکرد های منابع انسانی می تواند یک مزیت دیگر باشد.

۲۰- تعمیرکار گوشی‌های هوشمند بشوید.

بازارگوشی های هوشمند یکی از بزرگترین بازارها است و درآینده به طور چشمگیری پیشرفت خواهد کرد. در واقع، گوشی های هوشمند برای افراد وکسب وکار به یک ضرورت تبدیل شده است. گوشی های هوشمند به عنوان یک ماشین، در معرض آسیب و مشکلات متفاوتی هستند و تعمیرات آن توسط یک شخص، می تواند هزینه گزافی داشته باشد. شما می توانید با افتتاح فروشگاه تعمیرات گوشی های هوشمند، برای تعمیر آنها راه حل ارائه نمائید. تمام کاری که باید انجام دهید این است که صفحه نمایش شکسته، مشکلات فنی و دیگر خدمات را با هزینه مقرون به صرفه حل کنید. یک دوره تعمیرات را ببینید و سپس کسب و کار خود را راه اندازی کنید.

اکنون لیستی طولانی از کسب وکارهایی که می توانید در سال آینده انجام دهید موجود است اما این ۲۰ ایده ی عالی، دستچین شده و بر اساس واقعیت و نقشه های مختلف است. اگر می خواهید عوامل را تحت کنترل داشته باشید و کسب و کار خود را راه بیندازید، این ۲۰ ایده برای کسب و کار جدید مطمئناً به کارتان می آید.

برگرفته از : asanpen.com

دوشنبه 20 اسفند 1397 ساعت 13:17  
 نظرات    
 
سهراب شیروانی‌فر 09:07 دوشنبه 17 تیر 1398
0
 سهراب شیروانی‌فر
به قول دوستی 
"شوق انگیز و الهامبخش"
D: